Praetoria s.r.o. - Internetový obchod s náradím Dedra

Ako zaplatiť za tovar 

Vyberte si spôsob platby, ktorý vám najviac vyhovuje. V závislosti na zvolenom spôsobe platby a dostupnosti tovaru vám objednaný tovar doručíme v termíne od 24 hodín do 3-4 dní od vytvorenia objednávky.

 

Platba vopred

Platbu vopred uskutočnite na základe faktúry, ktorú si môžte vytlačiť po urobení objednávky z ponuky faktúra, dodací list, poukázaním faktúrovanej sumy na náš účet. Nezabudnite uviesť ako variabilný symbol číslo faktúry. Po prijatí peňazí na náš účet Vám bude tovar zaslaný na Vami uvedenú adresu doručenia s faktúrou, záručným listom a návodom na obsluhu. Dodanie sa predĺži o dni pripísania úhrady na náš účet.

Bankovým prevodom.

Najrýchlejší je prevod v rámci jednej banky. Prevod peňazí medzi dvoma bankami trvá približne 3 pracovné dni. Peniaze môžete poukázať na  náš účet : Tatrabanka : 292 083 8067/1100,IBAN:SK73 1100 0000 0029 2083 8067, SWIFT:TATRSKBX.

 

Platba pri osobnom prevzatí tovaru

Tovar môžte zaplatiť v sídle firmy Banská Bystrica Hronská 237, PSČ 974 01 priamo do pokladne. Dobre je urobiť vopred objednávku na osobný odber, aby sme vedeli tovar pripraviť prípadne informovaťči je tovar skladom. 

Dobierkou

Úhradu uskutočníte v hotovosti pri prebraní tovaru pracovníkovi kuriérskej služby DHL. Odpadá zdržanie prevodom a tovar, pokiaľ je skladom, obdržíte ho už nasledujúci deň po urobení objednávky, pokiaľ objednávku urobíte do 10,00hod..Úvodná stránkaÚvodná stránka

Košík  

(prázdny)
naplnedotlaciarni.sk

Pricemania.sk
NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete.

MojeObchody.sk
Tovar.sk

Navštívte Praetoria.sk v ShopMania

Zvyste si navstevnost svojich webstranok ZDARMA - autosurf.sk

AKCIA !!!
ku každej objednávke
nad 2kg(balíkovej)
výsuvný gggdvojmeter
zdarma

Zľavnené produkty

Žiadne zľavnené produkty