Skip to content

Platba

Platba pic 2

Overline

Ako zaplatiť za tovar

Vyberte si spôsob platby, ktorý vám najviac vyhovuje. V závislosti na zvolenom spôsobe platby a dostupnosti tovaru vám objednaný tovar doručíme v termíne od 24 hodín do 3 týždňov od potvrdenia objednávky.

Platba vopred

Platbu vopred uskutočnite na základe faktúry, ktorú si môžte vytlačiť po urobení objednávky z ponuky faktúra, dodací list, poukázaním faktúrovanej sumy na náš účet. Nezabudnite uviesť ako variabilný symbol číslo faktúry. Po prijatí peňazí na náš účet Vám bude tovar zaslaný na Vami uvedenú adresu doručenia s faktúrou, záručným listom a návodom na obsluhu. Dodanie sa predĺži o dni pripísania úhrady na náš účet.

Bankovým prevodom

Najrýchlejší je prevod v rámci jednej banky. Prevod peňazí medzi dvoma bankami trvá približne 3 pracovné dni. Peniaze môžete poukázať na náš účet.

Platba pri osobnom prevzatí tovaru

Tovar môžte zaplatiť v sídle firmy Banská Bystrica Hronská 237, PSČ 974 01 priamo do pokladne. Dobre je urobiť vopred objednávku na osobný odber, aby sme vedeli tovar pripraviť prípadne informovať, kedy bude tovar na sklade.

Dobierkou

Úhradu uskutočníte v hotovosti pri prebraní tovaru pracovníkovi kuriérskej služby DHL. Odpadá zdržanie prevodom a tovar, pokiaľ je skladom, obdržíte ho už nasledujúci deň po urobení objednávky, pokiaľ objednávku urobíte do 10,00hod..